Neviditelné dámské kalhotky COVERT 3 kusy

Nový produkt

Využijte balíček 3 kusů za zvýhodněnou cenu.

Dámské spodní kalhotky jsou neviditelné nejen barvou, ale i svým střihem a zpracováním. Komfort, který Vám přinese jemný úplet z antibakteriální bavlny, si ihned zamilujete.

Více informací

840 Kč

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Více informací

Co na neviditelných kalhotkách Covert oceníte?

Vymysleli jsme je pod světlé letní oblečení. Jsou však tak příjemné, že si je ženy u nás nakupují po celý rok.

Budete mít pocit, že na sobě nemáte nic. Je to díky prodyšnému úpletu z velmi kvalitní bavlny, který je navíc úžasně jemný. Je jako druhá kůže.

Kalhotky Covert Vám nebudou dělat pod oblečením žádné faldíky, protože jsou vysoké až do pasu a na zadečku jsou hluboké tak, že pojmou celé jeho půlky.

Zpracování detailů respektuje maximální pohodlí. Zkoušeli jsme mnoho variant a jako optimální jsme vybrali jemnou gumičku v tunýlku ze základního úpletu. Výhodou je, že se kůže pod úpletem na rozdíl od našité vrchní gumičky nepotí, a takto zpracované okraje se nezařezávají a nekloužou po těle.

V jakémkoliv oblečení budete vypadat dokonale.

Kalhotky Covert splňují nároky na ekologickou výrobu. Není nám lhostejný osud naší Země. Více se dozvíte zde.

Kalhotky Covert jsou kompletně vyráběné v České republice. Více se dozvíte zde.


Recenze

Vážená a milá paní Vydrová, Ráda bych Vám poděkovala - na trh jste uvedla skvělé výrobky. Neviditelná trička jsem si hned oblíbila, nosím je pod halenky i svetříky. Jsem s nimi tak spokojená, že jsem pánskou verzi pořídila i manželovi a svým dospělým synům. Trička se taktéž stala nedílnou součástí jejich šatníku. Nedávno jsem si pořídila k tričkům i kalhotky. Jsem z nich nadšená. Perfektní střih, skvěle se nosí a pod světlým oblečením nejsou vůbec vidět.
Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů v pracovním i osobním životě Marcela Chlumská

Moc příjemné kalhotky. Zvolila jsem je kvůli složení 95 % bavlny. I když si kalhoty kupuji ve velikosti 44 (L), kalhotky mám ale raději hezky na tělo, takže mi padly ty ve velikosti 40 (M).
Recenze z Heuréky

Moc příjemné kalhotky. Zvolila jsem je kvůli složení 95 % bavlny. I když si kalhoty kupuji ve velikosti 44 (L), kalhotky mám ale raději hezky na tělo, takže mi padly ty ve velikosti 40 (M).
Recenze z Heuréky

Ukázat další recenze >>