Co je neviditelné prádlo

Objevte všechny výhody v krátkém videospotu

Klasické prádlo je vidět víc, než bychom chtěli

Naše osobní prádlo je částí oblečení, která není určena širokému publiku. Nikdo cizí by neměl mít možnost je vidět. Je to velmi intimní záležitost a každá dáma i gentleman by měli dbát na to, aby jejich „soukromí“ zůstalo skryté.

Pokud chceme, aby prádlo pod světlým a bílým oblečením neprosvítalo, musí mít tělovou barvu. Použijeme-li prádlo třeba i v bílé barvě, bude pod bílou košilí či halenkou, vždy prosvítat.

banner-titul1b.jpg


COVERT je i pod světlým oblečením neviditelné

Proto má naše neviditelné prádlo COVERT tělovou barvu. Skutečná tělová barva, odborně nazývaná „skin“ nebo „nude“, není příliš atraktivní. To je zřejmě důvod, proč nikdo před námi nenašel odvahu dělat pánská spodní trička přímo v této barvě. Stejně tak dámské prádlo má často o něco líbivější smetanové odstíny. Věřte ale, že jen tato tělová barva je pod Vaším oblečením zcela diskrétní.

Neviditelné prádlo COVERT je vyráběno tak, aby i jeho materiál byl pod oblečením co nejméně viditelný. Používáme k tomu tzv. hadicový (tzn. bezešvý) úplet. Ten je velice tenký a zároveň natolik hustý, že pokud má žena černou podprsenku, dokáže ji neviditelné tričko stoprocentně zakrýt i pod bílou halenkou.

banner-titul2b.jpg


Prvotřídní bavlna a špičkové zpracování

Neviditelné prádlo COVERT je vyráběno z nejkvalitnější bavlny. Tento přírodní materiál poskytuje svým uživatelům maximální pohodlí. Trička jsou vyráběna ze stoprocentní bavlny, do materiálu boxerek přidáváme 5 % elastanu. Bavlna výborně saje pot, je vhodná pro alergiky a při propocení nemá tendenci zapáchat. 

Použitím bavlny se snažíme o návrat k přírodě. Veškerá výroba probíhá v České republice na jednom místě, čímž eliminujeme dlouhý transport. Leží nám na srdci budoucnost naší krásné Modré planety. 

Aby se neviditelné prádlo COVERT nerýsovalo pod oblečením, má velmi ploché okraje. Dolní okraje a okraje rukávů našich triček a tílek jsou řezané. Proto jsou velmi slabé a nerýsují se ani pod tenkými košilemi a halenkami. Výstřihy a průramky tílek jsou zpracovány plochými lemy.

banner-titul5_1.jpg

Přejeme si, aby neviditelné prádlo COVERT přinášelo našim zákazníkům maximální pohodlí. Proto používáme materiály s maximálním podílem jemné bavlny v nejvyšší kvalitě. Trička a tílka jsou ze 100% organické bavlny, boxerky a kalhotky mají 95 % bavlny a 5 % elastanu.