Od originálního nápadu
po Neviditelné prádlo

Neviditelné tričko vymyslela v roce 2007 jako první na světě lektorka etikety a image Hana Vydrová pro své klienty, kterým vadilo, že bílé prádlo je pod košilí vidět. Spolu s Romanou Pazderovou vybudovaly značku COVERT UNDERWEAR, která se specializuje na neviditelné prádlo pro váš dokonalý vzhled.
Příběh triček

Výhody prádla COVERT UNDERWEAR

Český certifikovaný výrobek

Neviditelné prádlo je českým vynálezem a v Česku je také kompletně vyráběno. A protože nám záleží na tom, aby trička COVERT UNDERWEAR byla stále na špičce, jsou naše produkty každoročně testovány a certifikovány renomovaným světově uznávaným nezávislým zkušebním institutem Hohenstein.

 

Unikátní luxusní bezešvý úplet ze 100% organické bavlny

Přírodní materiál ničím nenahradíte. Stejně jako vlna, ani bavlna nemá doposud adekvátní náhradu. Používáme nejkvalitnější bavlnu na trhu. Je prodyšná, skvěle saje, je antialergická a antibakteriální.
Ani po opakovaném nošení není cítit potem. Těla triček jsou bezešvá, protože je pleteme vcelku na speciálních strojích.

Funguje jako vaše druhá kůže

V tričku COVERT UNDERWEAR vám nikdy nebude horko. Přírodní stoprocentní bavlna v zimě hřeje a v létě chladí. Žebrový úplet se perfektně přizpůsobí postavě a nevytváří žádné záhyby. Po vyprání se vrátí do původního tvaru. V tomto materiálu máte pocit, že na sobě nic nemáte. Je jako vaše druhá kůže.

Řezané nezdvojené a neprošívané okraje

Unikátní výrobní postup nám umožňuje okraje trička dole i na rukávech odříznout. Nejsou přehnuté ani prošité. Nerýsují se ani pod nejtenčím materiálem halenky nebo košile.
Výstřihy jsou lemované plochou paspulí, což má stejný efekt, jako řezané okraje.

Trojnásobná ochrana před prosáknutím potu

Vynalezli jsme nejen neviditelná trička, ale naším originálním nápadem jsou také potítková trička. Potítkové tričko má v podpaží trojnásobnou kapacitu savosti, a přitom je stále prodyšné. Oproti klasickému tričku nepocítíte žádný rozdíl v komfortu nošení, ale ochrana proti “koláčům” v podpaží je trojnásobná.

Nadstandardní délka triček

Naše trička jsou delší, než je standard. Nikdy nevylézají z kalhot.

Partner renomovaných značek

Naše trička najdete na pultech významných hráčů v oblasti pánské módy, např. T. M. Lewin a Delor. Vážíme si také našich slovenských partnerů, za všechny jmenujeme renomovaný salon Tailor Made. Máme partnery i v USA a celé Evropě.

 


Jsme rády, že jste navštívili stránky COVERT UNDERWEAR.
Věděli jste, že naše neviditelná trička pro muže byla na světě jako první?
Věříme, že neviditelné prádlo od nás se stane základem také Vašeho šatníku.