Napísali o nás

Covert: značka neviditelného prádla, která si razí cestu společností

Příběh vzniku neviditelného trička pod košile je sledem neuvěřitelných náhod. Ambice autorky těchto triček nebyla nikdy stát se výrobcem jakéhokoliv oblečení. Byla lektorka etikety a na kurzech se jí muži ptali, co mají nosit pod košile.
Zdroj: iDNES.cz

Na Slovensku jsou neviditelná trička hitem!

Andreas Kreutz, majitel salonu Tailor Made a jeden z našich slovenských VIP partnerů, byl pozvaný do Slovenské televize, aby v pořadu Dámský klub prezentoval neviditelná trička. Na jeho povídání se můžete podívat zde přibližně od 12. minuty. Velmi nás to potěšilo!  

Neviditelná trička. Viditelný úspěch

V květnu vyšel s majitelkami Covert Underwear rozhovor v týdeníku Euro.

Zamilujte si komfort, objevte dokonalost

For Men - Fashion bible pro muže

 

Pomoc, je tu vedro!

formenonline.cz

Dovolená je teprve před Vámi, nebo jste ji již měli a nyní se paříte v práci. Tam, kde je klimatizace, to ještě jde, ale pokud musíte vyjít na ulici, vedro Vás téměř ochromí. Košile se nalepí na záda, v podpaží se objeví koláče potu, které jsou nepříjemné, ale také velmi (jemně řečeno) neestetické pro ty, se kterým se setkáváte. Tady nepomůže ani ten nejdokonalejší antiperspirant, organismus se prostě musí ochladit. A tak se tělo potí.

Celý článek >>

Košilová story

Esquire

Když už si pořídíte tak výjimečnou košili, vyplatí se nenechat ji rozežrat útočnou tělesnou chemií. Jestli jste ještě neobjevili spodní triko s tenké bavlny, čeká Váš šatník výrazná úleva. Když si ho pořídíte v tělové barvě, nebude pod bílou košilí vidět - jen se oblékejte někde bokem. Podle Petry nevypadá sexy, ale to je fuk.

Celý článek >>  

NEVIDITELNÁ TRIKA

blogesrobes.cz

Poslední objev tohoto týdne jsou neviditelná trika, která vám pomůžou v tom, aby vám třeba pod košilí nevkusně prosvítalo spodní prádlo.

Celý článek >>

Zásadní chyby, které děláte při nošení funkčního oblečení!

bleskprozeny.cz

Funkční tílko prosvítá pod oblečením. Chyba!

Celý článek >>

DÁVÁTE PŘEDNOST ČESKÝM VÝROBCŮM? MÁME PRO VÁS TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY!

prozeny.cz

Jste patrioti? Nedáte na svou rodnou vlast dopustit a v tomto duchu byste rádi oslavili i Vánoce? Tak své blízké obdarujte ryze českými dárky! Máme pro vás tipy na krásné věci od místních výrobců!  

Celý článek >>

Vánoční večírky se blíží. Jak se na nich neztrapnit?

iprima.cz

Pro mnohé jsou firemní večírky společenskou nutností, pro další formalitou a pro jiné zas příjemným odreagováním a uvolněním po měsících plných shonu a stresu. Ale i když jde o večírek, stále se odehrává v pracovním podtextu a je dobré dodržovat určitá pravidla, aby nedošlo k nejpříjemným faux pas.   

Celý článek >>  

Jak funguje neviditelné tričko

Už nás znáte dost dobře na to, abyste věděli, že nás hned tak něco nedostane. Ale když už se to stane, je to taková bomba, že se s vámi okamžitě podělíme.

Celý článek >>

ČT1 - Sama doma

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/

Měli jsme úžasnou příležitost prezentovat naše trička v pořadu Sama doma na ČT 1. Podělte se s námi o naši radost!

Celý článek >>