Neviditelné variace (set)

Nový produkt

Tento set obsahuje: 1x dámské tílko, 1x dámské tričko, 2x kalhotky

Neviditelné dámské tílko a tričko pod košili nebo halenku nejen perfektně kryje prádlo, ale vyřeší i problém s pocením. Varianta s rukávy zachytí pot a ochrání před tvorbou mokrých skvrn v podpaží. 

Neviditelné kalhotky Covert Undervear potěší všechny ženy, nejen ty, které rády nosí světlé a bílé oblečení. Neviditelná tělová barva zajistí jejich naprostou neviditelnost. 

Využijte 10% slevu pro registrované zákazníky!

Více informací

Skladem

1 802 Kč

Více informací

Vyberte si správnou velikost trička a tílka!

Nejsnáze zvolíte velikost tílka i trička tak, že si jej objednáte o jedno až dvě čísla menší, než je Vaše běžné oblečení. Máte-li tedy běžně velikost M (40), objednejte XS (36) nebo S (38), máte-li XL (44), nebojte se vzít si M (40) nebo L (42) atd. Tílka i trička jsou delší, než je běžný standard, takže velmi vysoké a štíhlé ženy se nemusejí obávat objednat si i ty nejmenší velikosti. Pro přehlednost uvádíme srovnání velikostí značené písmeny a číslicemi

Mezinárodní velikosti XXS XS S M L XL XXL
Konfekční velikosti 34 36 38 40 42 44 46

Nebojte se, že Vás bude tílko nebo tričko škrtit. Musí být těsně na tělo, ale protože je materiál neuvěřitelně jemný a příjemný, nebude Vám to vůbec vadit, ba naopak budete mít pocit, že na sobě nemáte vůbec nic.

Dále pusťte z hlavy obavu, že Vám tílko nebo tričko nebude dostatečně dlouhé. Všechny velikosti jsou nadstandardně dlouhé oproti běžnému prádlu, takže i vysoké zákaznice budou spokojené!

Příklady spokojených zákaznic

175 cm/70 kg - vyhovuje velikost  S
185 cm/60 kg - vyhovuje velikost XXS
165 cm/65 kg - vyhovuje velikost XS

Vyberte si správnou velikost kalhotek!

Kalhotky mají velikosti, které odpovídají německému číslování. Na rozdíl od triček, kde doporučujeme vzít si je o číslo až dvě menší, volte svoji běžnou velikost. Pokud se lépe vyznáte v číslování než v písmenkách, uvádíme pro Vaši orientaci srovnání těchto dvou označení:

Mezinárodní velikosti XS S M L XL
Konfekční velikosti 36 38 40 42 44