Neviditelné dámské tričko

Nový produkt

Neviditelné dámské tričko pod košili nebo halenku nejen perfektně kryje prádlo, ale vyřeší i problém s pocením. Varianta s rukávy zachytí pot a ochrání před tvorbou mokrých skvrn v podpaží. Je určeno nejen pod halenky a košile, ale vynikající službu udělá i pod tenkým svetříkem.

Provedení s naprosto plochými okraji zaručí dokonalou neviditelnost pod jakýmkoliv materiálem.

Pokud Vaše objednávka přesáhne 2.000 Kč vč. DPH, poštovné a balné máte zdarma.

Využijte 10% slevu pro registrované zákazníky!

Kombinujte tento produkt v cenově výhodných sestavách - ušetříte!

Více informací

638 Kč

Více informací

Vyberte si správnou velikost!

Nejsnáze zvolíte velikost trička tak, že si jej objednáte o jedno až dvě čísla menší, než je Vaše běžné oblečení. Máte-li tedy běžně velikost M (40), objednejte XS (36) nebo S (38), máte-li XL (44), nebojte se vzít si M (40) nebo L (42) atd. Tílka i trička jsou delší, než je běžný standard, takže velmi vysoké a štíhlé ženy se nemusejí obávat objednat si i ty nejmenší velikosti. Pro přehlednost uvádíme srovnání velikostí značené písmeny a číslicemi

Mezinárodní velikosti XXS XS S M L XL XXL
Konfekční velikosti 34 36 38 40 42 44 46

Nebojte se, že Vás bude tričko škrtit. Musí být těsně na tělo, ale protože je materiál neuvěřitelně jemný a příjemný, nebude Vám to vůbec vadit, ba naopak budete mít pocit, že na sobě nemáte vůbec nic.

Dále pusťte z hlavy obavu, že Vám tričko nebude dostatečně dlouhé. Všechny velikosti jsou nadstandardně dlouhé oproti běžnému prádlu, takže i vysoké zákaznice budou spokojené!

Příklady spokojených zákaznic

175 cm/70 kg - vyhovuje velikost  S
185 cm/60 kg - vyhovuje velikost XXS
165 cm/65 kg - vyhovuje velikost XS